MONADRIVE Elevator Traction Machine MONA320B
video
MONADRIVE hisstraktionsmaskin
permanent magnet synkron växellös dragmaskin
MONA320B
Original
Skicka förfrågan
chatta nu
produkt introduktion
Produkt introduktion
MONADRIVE hisstraktionsmaskin MONA320B, Permanentmagnet synkron växellös dragmaskin.
Product parameter (specification)
Spänning
380V
Repning
2:1
EIv.L oad
(630~1000)kg
Elv.Speed
(0.5~1.75)m/s
Skiva Diam
320 mm
Plikt
S5-40 procent
IP-kod
IP41
Max. Statisk belastning
3000 kg
Ins.Class
F
Vikt
290 kg
Broms
DC110V 2,6A