MONADRIVE Elevator Traction Machine MONA200A
video
MONADRIVE hisstraktionsmaskin
permanent magnet synkron växellös dragmaskin
MONA200A
Original
Skicka förfrågan
chatta nu
produkt introduktion
Produkt introduktion
MONADRIVE hisstraktionsmaskin MONA200A, Permanentmagnet synkron växellös dragmaskin.
Produktparameter (specifikation)
Spänning
220V/380V
Repning
2:1
EIv.L oad
(320~450)kg
Elv.Speed
(0.4~1.0)m/s
Skiva Diam
200mm/240mm
Plikt
S5-40 procent
IP-kod
IP41
Max. Statisk belastning
2500 kg
Ins.Class
F
Vikt
160 kg
Broms
DC110V 2,5A